בעלי תפקידים

הנהלת העמותה: האגודה לקידום החינוך לאמנויות:

 

הנהלת בית הספר

מנהל ביה"ס                      תומר בליטי דגן          

מנהלת חט"ב                     זהבה טאוב                    

סגן מנהל אדמי'                רותם ויצמן           

רכזת טיפול בפרט            נועה שרון

רכזת פדגוגית                    אנה-שילת ניצן

יו"ר העמותה                    דורון כהן

 

רכזי שכבות                                            

סגנית מנהלת חט"ב         נטלי נחום   

רכזת שכבת ז'                   מגומי קדם                    

רכזת שכבת ח'                  גילי נרקיס

רכזת שכבת ט'                  אריאלה אדלמן

רכזת שכבת י'                   מיכל טל-אל

רכזת שכבת י"א               טויטו יעל

רכז שכבת י"ב                  סער יאבו

 

יועצים

יועץ שכבות ח'-ט': יחזקאל וולפסון

יועצת  שכבות י'-י"א: ליאת נובל-קראוס

יועצת שכבות ז', י"ב: הדס גבריאל

 

רכזים:

רכזת בחינות בגרות – לבנה אבישר

רכזי מעורבות חברתית והתפתחות אישית – רותם ויצמן, אורנה פנירי

רכזת מועצת תלמידים ובית ספר בקהילה  – מיכל טל אל   

רכזת שילוב – אתי לוי    

רכז בטחון – סער יאבו

רכז טיולים – דרור קדרון

רכז תקשוב – רותם ויצמן

רכזת טקסים – איילת חן

רכזת הפקות – אילנה אלקיים

 

מנהלה                                                   

מזכירת תלמידים ומזכירת מנהל  אילנה אלקיים

מנהלת  כ"א  – לימור לוי

רכזת  תפעול – אתי גורזד

מנהל אחזקה – אורי לוי

אב בית – דניאל אלייב ואשרף אבו אלהווא

הנהלת חשבונות– סופי סוסקין

 

רכזי מגמות

אמנות   –             חט"ע- מתן בן טולילה;                   חט"ב- כליל ווקסלר

מחול      –             חט"ע- ילנה אברמוביץ;                 חט"ב- מגומי קדם אויקאווה

קולנוע  –             חט"ע- יסמין ליפשיץ;                    חט"ב- מנחם רוט

תיאטרון-            חט"ע-ראובן קלינסקי;                   חט"ב-רוני צור

מוסיקה –             חט"ע-רז סקלס;                             חט"ב-אהרן חנקין

                                            

רכזי מקצועות

אנגלית                              חיה הוויט

מתמטיקה                         אריה רוקח, לאה קיסילגוף

לשון                                    קרנית שבו

עברית                                  יונתן פוגודה

ספרות                                דפנה אדלר

תנ"ך                                   תומר דנציגר

מחשבת ישראל                מיכל טל אל

תרבות ישראל                   מיכל טל אל

ערבית                                  קובי אילוז

מדעים                                 רותם ויצמן

אזרחות                               תומר דנציגר

הסטוריה וג"ג                   אילן שובל

חנ"ג                                    אורנה פנירי

 

מחנכי כיתות

כיתה

המחנך\ת

ז1

נדב דניאלי

ז2

מגומי קדם

ז3

נטלי נחום

ח1

מרים בן אבו

ח2

גילי נרקיס

ח3

ריקי שקו

ח4

שרית אלון

ט1

אהרון חנקין

ט2

שרה מרילי

ט3

צבי פידלנדר

ט4

אריאלה אדלמן

י1

תמר בנדהיים

י2

רועי מושקוביץ

י3

מיכל טל אל

יא1

יעל טויטו

יא2

חיה הוויט

יא3

יונתן פגודה

יב1

סער יאבו

יב2

שרון גבאי חן

יב3

תומר דנציגר

יב4

אנה שילת

 

 

 

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות