בעלי תפקידים

הנהלת בית הספר

מנהל ביה"ס          –                               תומר בליטי דגן

רכזת פדגוגית וסגנית מנהל –                   זהבה טאוב          

רכזת שכבות ז-ט –                                 דנה סיני

רכזת שכבות י-יא  –                               יעל טויטו

סגנית מנהל ורכזת שכבת יב   –                קרנית שבו

רכזת טיפול בפרט-                                 נועה שרון

 

יועצים

יועץ שכבות ז' -ח'–                                 יחזקאל וולפסון

יועצת  שכבות ט-י:                                ליאת נובל קראוס

יועצת שכבות יא-יב:                              הדס גבריאל

 

רכזים:

רכזת בחינות בגרות –                                לבנה אבישר

רכז מעורבות חברתית והתפתחות אישית – רותם וייצמן

רכזת מועצת תלמידים ובית ספר בקהילה   מיכל טל אל        

רכזת שילוב –                                          אתי לוי          

רכזת מערכת שעות-                     אתי גורזד

רכז בטחון ומשגיחי בחינות –       אלישע פרג

רכזי טיולים –                            דרור קדרון

רכז שעות פרטניות–                    קרנית שבו

רכז תקשוב –                              רותם ויצמן

רכזת טקסים –                          איילת חן

רכזת הפקות –                           אילנה אלקיים

 

מנהלה

מנהלת כ"א   –                           לימור לוי

מזכירת מנהל  וחט"ע –               אילנה אלקיים

מזכירת חט"ב  –                        רוית לוי

מנהל אחזקה –                           אורי לוי

אב בית    –                                דניאל  אלייב  ואשרף אבו אלהווא

הנהלת חשבונות–                       סופי סוסקין

 

רכזי מגמות

אמנות   – ט-י"ב  מתן בן טולילה;                         ז-ח – זאב פז

מחול     – חט"ע- ילנה אברמוביץ;                        חט"ב- מגומי קדם אויקאווה

קולנוע  – חט"ע- יסמין סימן טוב;                        חט"ב- מנחם רוט

תיאטרון- חט"ע-ראובן קלינסקי;                         חט"ב-רוני צור

מוסיקה –חט"ע + חט"ב – אהרן חנקין

 

רכזי מקצועות

אנגלית –                                         חיה הויט

מתמטיקה –                                    אריק לויטנר

לשון      –                                         קרנית שבו

עברית   –                                         יונתן פוגודה

ספרות  –                                         דפנה אדלר

תנ"ך     –                                         תומר דנציגר

מחשבת ישראל –                           מיכל טל אל

תרבות ישראל    –                           מיכל טל אל

ערבית   –                                          קובי אילוז

מדעים      –                                     רותם ויצמן

אזרחות      –                                    תומר דנציגר

הסטוריה וג"ג –                               אילן שובל

חנ"ג        –                                      אורנה פנירי

 

מחנכי כיתות

כיתה

מחנכי כיתות

כיתה

מחנכי  כיתות

ז1

מרים בן אבו

י1

מאיה בנקר

ז2

גילי נרקיס

י2

יעל אסף

ז3

ריקי שאקו

י3

דגנית הדר

ז4

שרית  חונן אלון

יא1

סער יאבו

ח1

שרה מרילי

יא2

שרון גבאי חן

ח2

קדם אייקווה מגומי

יא3

גבריאל הלוי

ח3

אריאלה אידלמן

יא4

אנה ניצן שילת

ט1

תמרה ברהום

יב1

צבי פרידלינדר

ט2

נטלי נחום

יב2

מיכל טלאל

ט3

יחזקאל וולפסון

יב3

תומר דנציגר

ט4

רועי מושקוביץ

  

 

הגדרות כלליות כניסה למערכת
נגישות